Univerzální měnič napětí IPS600/DUO
Měnič napětí IPS600/DUO konvertuje stejnosměrné napětí z akumulátoru nebo autoinstalace na střídavé napětí 230V umožňující připojení většiny síťových zařízení, jako jsou domácí spotřebiče a RTV, elektrické nářadí, počítače, osvětlení atp. Unikátní vstupní obvod dovoluje použít napětí 12V v osobních autech nebo 24V v nákladních autech.
Výrobek navíc obsahuje v kompletu výkonnou nabíječku USB 5V, šroubové svorky pro rychlé připojování, připojovací kabely se svorkami pro akumulátor a kabel se zástrčkou do zásuvky autozapalovače.
Charakteristika:
Výrobce VOLT Polska
Typ měniče automobilový dc/ac
Napětí akumulátoru 12/24V
Napájecí napětí 10,5...31V DC
Výstupní napětí 230V AC
Vlastnosti modifikovaná sinusovka
Počet výstupních zásuvek 1
Doplňkové funkce USB
Špičkový výkon 600W
Výstupní výkon 300W
Účinnost 92%
Přípustná pracovní teplota -10⁰C až +40⁰C
Materiál těla hliník
Rozměry 160x105x60mm
Hmotnost 0,7kg
Barva černá
Označení Popis
IPS600/DUO Měnič: automobilový dc/ac; 300W; Uvýst: 230VAC; 10,5÷31VDC