Adresář
 

HARTING
 

A.P.O. - ELMOS v.o.s.
 

REM-Technik s.r.o.
 

MACH SYSTEMS s.r.o.
 

Pico Technology
 

Lynred
 

Advantech
 

EBV
 

SECO S.p.A.
 

Crowd Supply
 

Digi-Key Electronics
 

Durakool
 

KEMET
 

INTEL
 

CODICO

03.12.2021 0:07:13
bloky
maketa
HomePage
Elektronické součástky
Embedded
Automatizace průmyslu
Bezpečnost
Měřicí technika
Nářadí a pomůcky
Elektromobilita
Solární energie
Osvětlení
Zaměstnání
Veletrhy, výstavy, akce
Online akce
Zajímavé videa
Různé

DPI 750E
 
RS Components přidává řadu vylepšených i
SMI200
 
Nový pohled na klasiku: Kompaktní HMI s
BHI260AB
 
An All-in-One Programmable Smart Sensor
BAHCO
 
Sada izolovaných klíčů BAHCO
s-Sense
 
Moduly s-Sense firmy R&D SOFTWARE SOLUTI
LP-RF
 
Panasonic: LP-RF – cenově dostupné laser
TH381
 
Miniaturní těsné svorky řady TH381
TP-1303
 
Dvoukanálové napájecí zdroje Twintex řad
AR236.B a AR232.B
 
Bezdrátové záznamníky AR236.B a AR232.B
JZ-500 a JZ-500-C
 
Kabely JZ-500 a JZ-500-C černé barvy fir


Zaostřeno na měřicí a zkoušecí techniku
Platforma Conrad Sourcing Platform nabízí vše, co profesionálové potřebují pro výuku, laboratoře, řemesla a průmysl, pokud jde o měření a testování.
  • Měřicí technika, která dokáže myslet, je zárukou bezpečnosti při výkonu povolání i při výuce
  • Všestranné vybavení a software pro laboratoře – od profesionálních měřicích přístrojů přes přesné váhy až po termokamery
  • Ať už potřebujete stacionární, nebo mobilní řešení, portfolio společnosti Conrad splní profesionálům v oblasti řemesel a průmyslu všechna přání, pokud jde o měřicí a zkoušecí techniku

Hirschau, Německo, říjen 2021. Tématu měřicí a zkoušecí techniky je v řadě případů přisuzována klíčová role – ať už jde o vzdělávání, výzkum a vývoj nebo oblast údržby a oprav. Proto se nabídka společnosti Conrad ve čtvrtém čtvrtletí roku 2021 zaměří na měřicí a zkoušecí techniku od předních výrobců a obchodních značek, jako je např. Voltcraft, Fluke, Rohde & Schwarz, Flir a Testo.

Již dnes nabízí platforma Conrad Sourcing Platform více než 25.000 produktů, které souvisejí s tématem měření a zkoušení. Patří sem úplný sortiment předních značek stejně jako aktuální produktové inovace – ústřední význam má přitom vždy kvalita produktu. Obecně sahá portfolio společnosti Conrad od elektrické měřicí techniky přes metrickou techniku a techniku pro měření prostředí až po napájení.

„V souladu s naším heslem ‚Jednoduše, rychle, komplexně‘ jsme hrdí na to, že našim zákazníkům dokážeme nabídnout nejen široký a úzce specializovaný sortiment, ale také vhodné relevantní služby,“ zdůrazňuje Michael Schlagenhaufer, Senior Director Product & Supplier ve společnosti Conrad Electronic. „V naší vlastní kalibrační laboratoři a ve spolupráci s příslušnými partnery provádíme kalibrace podle norem DIN EN ISO 9001:2015 nebo DIN EN ISO/IEC 17025:2018 (DAkkS) pro více než 30 skupin přístrojů a více než 100 měřených veličin, a to nezávisle na výrobci. To jednoduše řečeno znamená, že naši zákazníci obdrží spolu s produkty také komplexní řešení a že mohou využít podporu ze strany našich expertů. Našim zákazníkům navíc poskytujeme přístup k platformě IoT Conrad Connect, kde mají možnost obratem ruky proměnit aplikace a produkty v řešení IoT.“

Osciloskopy a mikroskopy pro vzdělávací zařízení

 Zejména ve výchově učňů a ve studiu hraje měřicí technika ústřední roli. Bezpečnost je zde nejvyšší prioritou. Proto společnost Conrad nabízí těmto zařízením měřicí přístroje, které umějí myslet. To znamená, že jsou schopné rozpoznat chybu, disponují dvojitě izolovanými měřicími kabely a jsou certifikované pro vysoké kategorie měření. Součástí sortimentu jsou mimo jiné osciloskopy, s jejichž pomocí lze nezávisle na čase zobrazovat a ukládat průběhy napětí a také podrobně analyzovat určité časové úseky. Díky rozsáhlým možnostem softwaru jsou k dispozici všestranné nástroje. Například funkce automatického spouštění, sběrnicové analýzy a matematické funkce, stejně jako kompletní návody k používání a obsluze jsou nezřídka k dispozici už na jedno stisknutí tlačítka. Dalším důležitým nástrojem pro vzdělávání jsou mikroskopy, které najdou uplatnění nejen ve výzkumu, medicíně a biologii. Jsou užitečné také při kontrole kvality, například při detekci zkratů na pinech nebo vodičích. Pokud je mikroskop spojený s počítačem přes USB rozhraní, je možné obrázky sdílet a například promítat přes projektor v učebně nebo začlenit do on-line výuky či webinářů.

Univerzální laboratorní technika pro všechna odvětví

Speciálně pro laboratorní podmínky nabízí společnost Conrad profesionální měřicí přístroje pro všechny důležité obory – od elektrotechniky a elektroniky přes medicínu, biologii, fyziku a chemii až po výrobní procesy a inženýring, stejně jako testování stavebnin, materiálů a potravin. Pro laboratoře ve farmaceutickém průmyslu, v lékárnách, nemocnicích nebo u klenotníků má Conrad Sourcing Platform k dispozici přesné váhy s rozlišením do 1 mg. Pro elektronické laboratoře máme širokou nabídku softwaru a vybavení pro digitální simulaci při výrobě prototypů nebo předsériové výrobě. Termokamery navíc dokážou rychle a spolehlivě identifikovat horká místa na deskách tištěných spojů a rozpoznat vadné nebo chybně dimenzované součástky. Portfolio završuje široká nabídka zkoušeček komponentů pro testování indukčnosti, kondenzátorů, diod a odporů.

Zkoušecí a měřicí přístroje pro dílny a řemeslníky

V oblasti elektroinstalací, údržby strojů, oprav zařízení a techniky budov najdou profesionálové na platformě Conrad Sourcing Platform měřicí a zkoušecí zařízení jak pro použití v dílnách v oblasti facility managementu, tak i pro mobilní servisní služby. Náš sortiment zahrnuje vše, co souvisí se získáváním a zpracováním údajů o teplotě, výstupů termokamer, údajů o tlaku, hluku, vlhkosti vzduchu, osvětlení, rychlosti větru, škodlivých látkách, elektrosmogu a radioaktivitě. Složení půdy, plynů a kapalin lze s výrobky z nabídky společnosti Conrad zjišťovat stejně snadno jako signály, napětí a proudy, frekvence, impedance a stupně tvrdosti. Zákazníci se mohou spolehnout na podporu ze strany nákupní platformy, pokud jde o provozně-technické úlohy pro instalace, údržbu a opravy elektrických zařízení, topení, ventilace a klimatizačních zařízení.

Co se týče stavební diagnostiky, nabízí společnost Conrad nejen proudové měřicí kleště a zkoušečky fází s certifikací VDE, ale také metrickou měřicí techniku, termokamery a mnohé další. Pro kontrolu instalací v budovách, jako jsou zásuvky a rozdělovače, jsou k dispozici multimetry nejrůznějších kategorií CAT. Například měření silnoproudu na domovní přípojce vyžaduje měřicí přístroje schválením CAT IV. Pro zajištění dodržování zákonem daných maximálních hodnot se hodí spolehlivé měřiče kapalin, plynů, materiálů a vzduchu.

Více informací k širokému sortimentu v oblasti měřicí a zkušební techniky: https://www.conrad.cz/testovani-a-mereni  

Použitá fotografie: Studio B12

 

2021101001 / 10.10.2021 / Různé / Conrad Electronic /

Zaostřeno na měřicí a zkoušecí techniku
Platforma Conrad Sourcing Platform nabízí vše, co profesionálové potřebují pro výuku, laboratoře, řemesla a průmysl, pokud jde o měření a testování.

Budoucnost se odehrává právě teď
Technologie budoucnosti zahrnující elektro mobilitu, komerční UAV (bezpilotní letouny) a IoT aplikace nyní doslova těží z vybudovaných inženýrských sítí.

Měření a zkoušení s Conrad Electronic
Nákupní platforma Conrad nabízí kromě rozsáhlých řešení a služeb více než 10 000 produktů speciálně pro nákup profesionální měřicí a zkoušecí techniky.

Zaměření na technologie pro inteligentní instalace v budovách: V rámci projektu Conrad Sourcing Platform je nyní k dispozici 380 000 produktů z oblasti inteligentní instalace.
Firmy, které jsou vybavené inteligentními technologiemi, mají zajištěný spolehlivý výrobní proces. Navíc mohou dosáhnout jistých úspor za vynaloženou energii a zvýšit hodnotu svého kapitálu.

Automatizační technologie a zákaznická řešení na míru od společnosti Conrad Electronic
Komplexní produktová řada pro firemní zákazníky v odvětví průmyslové automatizace aktuálně zahrnuje přes 100 000 výrobků a značek od předních výrobců, jako např. Weidmüller, Siemens, Wago, Phoenix Contact a Lapp.

Zajímavé videa


Brand new Qseven upgrade: NXP i.MX 8 | conga-QMX8-Plus


ENERGETAB 2021 Poland, Bielsko Biala, 14.9.-16.9.2021


VIDEO (EN): How to mount congatec cooling solutions (COM Express Type 7, 6 and 2)


Phoenix Contact Dialog Days - 12.-16.4.2021


Arduino LED filament clock

Firma týdne

HARTING


Adresář


HARTING


A.P.O. - ELMOS v.o.s.


REM-Technik s.r.o.


MACH SYSTEMS s.r.o.


Pico Technology


Lynred


Advantech


EBV


SECO S.p.A.


Crowd Supply


Digi-Key Electronics


Durakool


KEMET


INTEL


CODICO


akYtec GmbH


Future Electronics


Foremost Electronics


Littelfuse


Mouser Electronics


RUTRONIK


Infineon Technologies AG


TTI, Inc.


ANRITSU


Power Integrations


AXIOMTEK


TDK Corporation


VISHAY


STMicroelectronics


Texas InstrumentsKalendář
DistribuTECH, 25.1.-27.1.2022, Dallas, TX
HANNOVER MESSE 2022, 25.4.-29.4. 2022 - „Největší promě
DistribuTECH, 7.2.-9.2.2023, San Diego, CA
DistribuTECH, 23.1.-25.1.2024, Indianapolis, IN
DistribuTECH, 11.2.-13.2.2025, Dallas, TX

Interesting video
The ISS Design Challenge ...

Interesting video
Mouser Electronics Warehouse Tour with Grant Imaharanaše portály dle jazyka:

česko/slovenská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ

anglická jazyková verze:
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.COMPONENTS.ONLINE

polská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL

ruská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU
naše portály dle zaměření:

ELEKTRONIKA.ONLINE :
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru

ELEKTRONIK-INFO:
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU

COMPONENTS:
WWW.COMPONENTS.ONLINE
  kontakt:

MALUTKI media s.r.o.
Těrlická 475/22
735 35 Horní Suchá
tel. 00420-603531605
e-mail: info@malutki-media.comAll trademarks are the property of their respective owners.
ISSN 1801-3813