Adresář
 

Friedrich Lütze GmbH
 

Analog Devices
 

ASRock Industrial
 

NVIDIA
 

ECOM s.r.o.
 

Yamaichi Electronics USA Inc.
 

Laird Thermal Systems
 

HARTING
 

A.P.O. - ELMOS v.o.s.
 

REM-Technik s.r.o.
 

MACH SYSTEMS s.r.o.
 

Pico Technology
 

Lynred
 

Advantech
 

EBV

29.06.2022 18:02:12
bloky
maketa
HomePage
Elektronické součástky
Embedded
Automatizace průmyslu
Bezpečnost
Měřicí technika
Nářadí a pomůcky
Elektromobilita
Solární energie
Osvětlení
Zaměstnání
Veletrhy, výstavy, akce
Online akce
Zajímavé videa
Různé

DPI 750E
 
RS Components přidává řadu vylepšených i
SMI200
 
Nový pohled na klasiku: Kompaktní HMI s
BHI260AB
 
An All-in-One Programmable Smart Sensor
BAHCO
 
Sada izolovaných klíčů BAHCO
s-Sense
 
Moduly s-Sense firmy R&D SOFTWARE SOLUTI
LP-RF
 
Panasonic: LP-RF – cenově dostupné laser
TH381
 
Miniaturní těsné svorky řady TH381
TP-1303
 
Dvoukanálové napájecí zdroje Twintex řad
AR236.B a AR232.B
 
Bezdrátové záznamníky AR236.B a AR232.B
JZ-500 a JZ-500-C
 
Kabely JZ-500 a JZ-500-C černé barvy fir

KONEKTORY A PLOCHÉ KABELY ZNAČKY CONNFLY
Společnost CONNFLY je především výrobcem vysoce kvalitních konektorů určených pro použití uvnitř elektronických zařízení, od spotřebního zboží až po průmyslové přístrojové vybavení.

Nabídka značky zahrnuje jak typické signální konektory používané při připojování modulů (např. panelu k základní desce řadiče), tak i specializované průmyslové konektory určené pro napájení a komunikaci v automatizaci. V katalogu TME naleznete široký výběr řešení nabízených firmou CONNFLY – níže se zaměřujeme pouze na vybrané skupiny produktů: utěsněné průmyslové konektory DS1110, signální konektory PCB a ploché kabely s IDC konektory (nebo pro tyto konektory určené). Všem výrobcům elektronických/elektrotechnických zařízení, jakož i servisním technikům a údržbářům, kteří mají zájem o odolné konektory s atraktivním poměrem kvality a ceny, vřele doporučujeme, aby se seznámili s úplnou nabídkou výrobce.

Prezentované výrobky CONNFLY

Průmyslové konektory

Kruhové konektory řady DS1110 jsou určené pro napájecí a signální připojení v náročných podmínkách okolního prostředí. Jsou plně chráněny proti prachu a vlhkosti a mají stupeň krytí IP67. Zásuvky a zástrčky jsou k dispozici ve dvou variantách: montované na kabelu nebo do panelu. V obou případech má těleso integrovanou vývodku, která chrání vnitřek součástky před vniknutím znečištění. Konektory jsou párovány zalisováním a zajištěny upevňovací maticí, již jsou vybaveny konektory samci. Zásuvky samice mají záslepky, takže kontakty zůstávají po odpojení chráněny. Tělesa a záslepky jsou vybaveny ochranným těsněním. Elektrické připojení k vodičům je prováděno připájením žil k vývodům kontaktů. Konektory DS1110 mají od 2 do 12 kontaktů, což umožňuje jejich použití v mnoha aplikacích, nejen v napájecích, ale také v řídicích nebo signálových instalacích. Mají dobré elektrické parametry: jmenovité napětí 500 V a jmenovitý proud 3 A nebo 5 A (v závislosti na modelu). Produkty jsou k dispozici jako sady zásuvka+zástrčka. Níže je uvedena tabulka srovnávající všechny výrobky řady.

Konektory DS1110 mají stupeň krytí IP67 a integrované vývodky.

Průmyslové konektory DS1110

 

Symbol Počet pinů Jmenovitý proud Montáž
DS1110-27-2BU8 2 3 A na kabel
DS1110-27-3BU8 3 3 A na kabel
DS1110-27-4BU8 4 3 A na kabel
DS1110-27-5BU8 5 3 A na kabel
DS1110-27-7BU8 7 3 A na kabel
DS1110-27-9BU8 9 3 A na kabel
DS1110-27-12BU8 12 3 A na kabel
DS1110-26-02BU8A 2 3 A do panelu
DS1110-25-02BU8 2 3 A do panelu
DS1110-24-02BU8 2 5A do panelu
DS1110-24-03BU8 3 5 A do panelu
DS1110-25-03BU8 3 3 A do panelu
DS1110-26-03BU8A 3 3 A do panelu
DS1110-26-04BU8A 4 3 A do panelu
DS1110-25-04BU8 4 3 A do panelu
DS1110-24-04BU8 4 5 A do panelu


Signální konektory
 

Uhlová zásuvka pro THT montáž, každý kontakt má odolnost 2A.

Signální konektory s 2mm roztečí jsou jedním z nejpopulárnějších způsobů propojení mezi moduly uvnitř elektronických zařízení. Často se používají k připojení PCB obvodů, připojení periferních součástek (např. reproduktorů v RTV zařízeních), a také ovládacích panelů. V případě konektorů I-DS1066 od společnosti CONNFLY se konektory tohoto typu vyznačují poměrně vysokým jmenovitým napětím (100 V) a proudovou tolerancí až 2 A. Z katalogu TME jsou k dispozici jak zásuvky, tak i zástrčky a jejich nepostradatelná součást: pocínované kontakty nalisované na kabel. Konektory spolupracují s žilami o průřezu od 0,05 mm2 do 0,22 mm2 (tedy 30...24 podle AWG). V obou případech jsou k dispozici modely přizpůsobené pro připojení od 2 do 10 řádků (jednořadě). Zásuvky jsou určeny pro montáž do průchozích otvorů (THT) a jsou k dispozici v přímém a uhlovém provedení (vývody rovnoběžné s PCB). Mezi výhody 2mm konektorů CONNFLY patří jejich široká teplotní tolerance – mohou pracovat při teplotách od -25 °C do 85 °C.

Signální konektory 2 mm

 

Ploché kabely
 

Ploché kabely CONNFLY jsou dodávány v rolí v délce 250 stop (~76 m).

U vícemodulových zařízení vyžadují připojení provedená pomocí plochých kabelů použití kabelů určité délky. Proto jsou nejčastěji připravovány v rámci výrobního procesu v souladu se specifikací daného projektu. S ohledem na tyto požadavky připravila společnost CONNFLY řadu DS1057. Patří sem nestíněné pásky spojující 8 až 64 žil s lanovou strukturou (pozinkována měď s průřezem 28 podle AWG). Výrobky jsou vyráběny v nejoblíbenějším rastru (1,27 mm) a přizpůsobeny pro jmenovité napětí 300 V. Jejich vnitřní plášť je tvořen šedou PVC vrstvou, která je odolná vůči teplotám v rozmezí od -20 °C do 80 °C. Všechny prezentované ploché kabely jsou k dispozici v rolích v délce 250 stop, tedy 76 m.

Ploché kabely (role)

 

Ploché kabely s IDC konektory
 

Továrně montované konektory se vyznačují větší trvanlivostí.

Katalog TME obsahuje také ploché kabely s továrně předinstalovanými IDC konektory (řada DS1052). Tyto výrobky mohou splňovat potřeby určitých výrobních procesů a mohou být použity v servisech, při údržbě a jako náhradní díly. Továrně instalované IDC zástrčky se vyznačují přesností montáže a správným přítlakem, díky čemuž jsou výrobky řady DS1052 spolehlivější (méně poruchovou) volbou než ručně vyráběné kabely. Ploché IDC kabely firmy CONNFLY jsou k dispozici ve variantách s počtem žil od 6 do 50, v délkách: 150 mm, 300 mm a 600 mm. Rozteč dvouřadých (samičích) konektorů je 2,54 mm. Zákazníci si mohou podle svých potřeb vybrat mezi konektory vybavenými kabelovými svorkami (zvýšená mechanická odolnost) a bez nich (nižší profil).

Ploché kabely (IDC)

 

 

The original source of text https://www.tme.eu/cz/news/library-articles/page/45310/konektory-a-ploche-kabely-znacky-connfly/

 


KONEKTORY A PLOCHÉ KABELY ZNAČKY CONNFLY
Společnost CONNFLY je především výrobcem vysoce kvalitních konektorů určených pro použití uvnitř elektronických zařízení, od spotřebního zboží až po průmyslové přístrojové vybavení.

USB KONEKTORY BULGIN BUCCANEER – SPOLEHLIVÁ KVALITA PŘIPOJENÍ
V době neustálého technologického rozvoje roste poptávka po základním zboží, k němuž bezpochyby patří elektřina. V průmyslových závodech nebo v kancelářských objektech je na prvním místě nepřetržitý přístup k napájení.

TRACO POWER V NABÍDCE TME – MĚNIČE, NA KTERÉ SE MŮŽETE SPOLEHNOUT
Svět kolem nás se mění velmi rychle. Nikoho už nepřekvapí autonomní letadlo řízené inteligentními zařízeními, jež jsou plné pokročilých elektronických systémů.

MULTIFUNKČNÍ BEZPEČNOSTNÍ RELÉ FIRMY PILZ
V průmyslových podmínkách, zejména na linkách a ve výrobních dílnách, hrají prvky zodpovědné za ochranu zaměstnancůnesmírně důležitou roli. Patří mezi ně jak senzory (detekující nebezpečí, např. nežádoucí přítomnost člověka v dané zóně), tak i relé, jejichž úkolem je nouzové zastavení provozu strojů.

PŘEHLED PROFESIONÁLNÍHO NÁŘADÍ ZNAČKY KNIPEX
Přestože je společnost TME známa především jako mezinárodní distributor elektronických součástek a podskupin pro průmyslovou automatizaci, v našem katalogu naleznete také rozsáhlou nabídku mechanických prvků a nářadí. Jedná se o výrobky určené pro profesionální použití – tedy odolné, přesné a speciálně navržené pro přesně definované úkoly a obory.

IZOLAČNÍ ODPÍNAČE
Izolační odpínače jsou běžně používané, klíčové pro bezpečnost komponenty elektrických systémů, které umožňují odpojení napětí po dobu údržby nebo opravy. V článku představujeme konstrukci a fungování izolačních odpínačů, jejich základní užitkové vlastnosti a probereme, jak najít vhodný produkt pro aplikaci.

NAPÁJECÍ ZDROJE PRO LED OSVĚTLENÍ OD MEAN WELL
Napájení LED osvětlení vyžaduje zajištění konstantní intenzity proudu, který proudí konektorem diody nebo soustavou diod. Tato podmínka musí být splněna bez ohledu na hodnotu prahového napětí svítící diody, které se bude měnit s teplotou konektoru.

BEZKARTÁČOVÝ MOTOR – KONSTRUKCE A PRINCIP FUNGOVÁNÍ
Abychom pochopili fenomén bezkartáčových motorů, které razantně pronikají zejména na trh s elektrickým nářadím, je nutné pochopit podstatu fungování dosud používaných komutátorových motorů a zjistit nejdůležitější rozdíly mezi nimi.

INDUKČNÍ ČIDLA ŘADY E2E NEXT Z NABÍDKY OMRON
Indukční čidla jsou nesmírně důležitou skupinou prvků řídicího systému, která je přítomna v každém automatizovaném průmyslovém závodě, a stále častěji i v domácnostech. Díky jednoduché konstrukci a širokému výběru velikostí zaručují tato čidla velmi dlouhý, bezporuchový provoz, a stále novější řešení umožňují přizpůsobit vhodné čidlo jakékoli aplikaci.

SADA S TISKÁRNOU RHINO 4200 FIRMY DYMO
DYMO je společnost s šedesáti lety zkušeností s výrobou tiskáren a štítkovačů. Dodavatel nabízí zařízení nejvyšší kvality, které usnadňuje práci na pracovištích, v kancelářích, továrnách, skladech, dílnách, maloobchodních prodejnách a v mnoha dalších odvětvích. Jsou také vynikajícím nástrojem v domácnostech, kde přispívají k organizaci a pořádku.

KONEKTORY PRO SYSTÉMY SKLADOVÁNÍ ENERGIE HAN S A NOVINKY HARTING
Značka HARTING je na globálních trzích známá jako výrobce špičkových konektorů, kabelů a jiných řešení pro průmysl, stejně jako profesionálních a specializovaných zařízení.

SPÍNAČE COMELUX ŘADY 40
Podsvětlené kolébkové spínače se používají v mnoha oblastech – od průmyslových aplikací po spotřební elektroniku (např. domácí spotřebiče). Spínače montované do panelu jsou bezpečnou metodou zapínání obvodů pod velkým napětím. V případě řešení značky COMELUX to může být podpora proudů až 16 A a typických napětí elektrické sítě, tj. 250 V AC. Jsou to jedny z nejzákladnějších elektromechanických součástek – a přitom se vyznačují trvanlivostí a kvalitou provedení.

Zajímavé videa


Introducing NVIDIA DGX A100


Webinar | Realtime and AI integration with COM-HPC


Intel Alder Lake Product Video


Brand new Qseven upgrade: NXP i.MX 8 | conga-QMX8-Plus


ENERGETAB 2021 Poland, Bielsko Biala, 14.9.-16.9.2021

Firma týdne

Friedrich Lütze GmbH


Adresář


Friedrich Lütze GmbH


Analog Devices


ASRock Industrial


NVIDIA


ECOM s.r.o.


Yamaichi Electronics USA Inc.


Laird Thermal Systems


HARTING


A.P.O. - ELMOS v.o.s.


REM-Technik s.r.o.


MACH SYSTEMS s.r.o.


Pico Technology


Lynred


Advantech


EBV


SECO S.p.A.


Crowd Supply


Digi-Key Electronics


Durakool


KEMET


INTEL


CODICO


akYtec GmbH


Future Electronics


Foremost Electronics


Littelfuse


Mouser Electronics


RUTRONIK


Infineon Technologies AG


TTI, Inc.Kalendář
electronica 2022, 15.11.-18.11.2022, München, DE
DistribuTECH, 7.2.-9.2.2023, San Diego, CA
AUTOMATICON 2023, 7.3.-9.3.2023, Warsaw, PL
DistribuTECH, 23.1.-25.1.2024, Indianapolis, IN
DistribuTECH, 11.2.-13.2.2025, Dallas, TX

Interesting video
The ISS Design Challenge ...

Interesting video
Mouser Electronics Warehouse Tour with Grant Imahara


naše portály dle jazyka:

česko/slovenská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ

anglická jazyková verze:
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.COMPONENTS.ONLINE

polská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL

ruská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU
naše portály dle zaměření:

ELEKTRONIKA.ONLINE :
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru

ELEKTRONIK-INFO:
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU

COMPONENTS:
WWW.COMPONENTS.ONLINE
  kontakt:

MALUTKI media s.r.o.
Těrlická 475/22
735 35 Horní Suchá
tel. 00420-603531605
e-mail: info@malutki-media.comAll trademarks are the property of their respective owners.
ISSN 1801-3813