Adresář
 

AERS
 

Flex Power Modules
 

Danisense
 

BINDER
 

Parker Hannifin
 

MOXA
 

DANFOSS
 

Alliance Memory
 

Intelliconnect (Europe) Ltd.
 

KIOXIA Europe GmbH
 

Antenova Ltd
 

Friedrich Lütze GmbH
 

Analog Devices
 

ASRock Industrial
 

NVIDIA

02.04.2023 0:07:32
bloky
maketa
HomePage
Elektronické součástky
Embedded
Automatizace průmyslu
Bezpečnost
Měřicí technika
Nářadí a pomůcky
Elektromobilita
Solární energie
Osvětlení
Zaměstnání
Veletrhy, výstavy, akce
Online akce
Zajímavé videa
Různé

DPI 750E
 
RS Components přidává řadu vylepšených i
SMI200
 
Nový pohled na klasiku: Kompaktní HMI s
BHI260AB
 
An All-in-One Programmable Smart Sensor
BAHCO
 
Sada izolovaných klíčů BAHCO
s-Sense
 
Moduly s-Sense firmy R&D SOFTWARE SOLUTI
LP-RF
 
Panasonic: LP-RF – cenově dostupné laser
TH381
 
Miniaturní těsné svorky řady TH381
TP-1303
 
Dvoukanálové napájecí zdroje Twintex řad
AR236.B a AR232.B
 
Bezdrátové záznamníky AR236.B a AR232.B
JZ-500 a JZ-500-C
 
Kabely JZ-500 a JZ-500-C černé barvy fir

KONEKTORY A PLOCHÉ KABELY ZNAČKY CONNFLY
Společnost CONNFLY je především výrobcem vysoce kvalitních konektorů určených pro použití uvnitř elektronických zařízení, od spotřebního zboží až po průmyslové přístrojové vybavení.

Nabídka značky zahrnuje jak typické signální konektory používané při připojování modulů (např. panelu k základní desce řadiče), tak i specializované průmyslové konektory určené pro napájení a komunikaci v automatizaci. V katalogu TME naleznete široký výběr řešení nabízených firmou CONNFLY – níže se zaměřujeme pouze na vybrané skupiny produktů: utěsněné průmyslové konektory DS1110, signální konektory PCB a ploché kabely s IDC konektory (nebo pro tyto konektory určené). Všem výrobcům elektronických/elektrotechnických zařízení, jakož i servisním technikům a údržbářům, kteří mají zájem o odolné konektory s atraktivním poměrem kvality a ceny, vřele doporučujeme, aby se seznámili s úplnou nabídkou výrobce.

Prezentované výrobky CONNFLY

Průmyslové konektory

Kruhové konektory řady DS1110 jsou určené pro napájecí a signální připojení v náročných podmínkách okolního prostředí. Jsou plně chráněny proti prachu a vlhkosti a mají stupeň krytí IP67. Zásuvky a zástrčky jsou k dispozici ve dvou variantách: montované na kabelu nebo do panelu. V obou případech má těleso integrovanou vývodku, která chrání vnitřek součástky před vniknutím znečištění. Konektory jsou párovány zalisováním a zajištěny upevňovací maticí, již jsou vybaveny konektory samci. Zásuvky samice mají záslepky, takže kontakty zůstávají po odpojení chráněny. Tělesa a záslepky jsou vybaveny ochranným těsněním. Elektrické připojení k vodičům je prováděno připájením žil k vývodům kontaktů. Konektory DS1110 mají od 2 do 12 kontaktů, což umožňuje jejich použití v mnoha aplikacích, nejen v napájecích, ale také v řídicích nebo signálových instalacích. Mají dobré elektrické parametry: jmenovité napětí 500 V a jmenovitý proud 3 A nebo 5 A (v závislosti na modelu). Produkty jsou k dispozici jako sady zásuvka+zástrčka. Níže je uvedena tabulka srovnávající všechny výrobky řady.

Konektory DS1110 mají stupeň krytí IP67 a integrované vývodky.

Průmyslové konektory DS1110

 

Symbol Počet pinů Jmenovitý proud Montáž
DS1110-27-2BU8 2 3 A na kabel
DS1110-27-3BU8 3 3 A na kabel
DS1110-27-4BU8 4 3 A na kabel
DS1110-27-5BU8 5 3 A na kabel
DS1110-27-7BU8 7 3 A na kabel
DS1110-27-9BU8 9 3 A na kabel
DS1110-27-12BU8 12 3 A na kabel
DS1110-26-02BU8A 2 3 A do panelu
DS1110-25-02BU8 2 3 A do panelu
DS1110-24-02BU8 2 5A do panelu
DS1110-24-03BU8 3 5 A do panelu
DS1110-25-03BU8 3 3 A do panelu
DS1110-26-03BU8A 3 3 A do panelu
DS1110-26-04BU8A 4 3 A do panelu
DS1110-25-04BU8 4 3 A do panelu
DS1110-24-04BU8 4 5 A do panelu


Signální konektory
 

Uhlová zásuvka pro THT montáž, každý kontakt má odolnost 2A.

Signální konektory s 2mm roztečí jsou jedním z nejpopulárnějších způsobů propojení mezi moduly uvnitř elektronických zařízení. Často se používají k připojení PCB obvodů, připojení periferních součástek (např. reproduktorů v RTV zařízeních), a také ovládacích panelů. V případě konektorů I-DS1066 od společnosti CONNFLY se konektory tohoto typu vyznačují poměrně vysokým jmenovitým napětím (100 V) a proudovou tolerancí až 2 A. Z katalogu TME jsou k dispozici jak zásuvky, tak i zástrčky a jejich nepostradatelná součást: pocínované kontakty nalisované na kabel. Konektory spolupracují s žilami o průřezu od 0,05 mm2 do 0,22 mm2 (tedy 30...24 podle AWG). V obou případech jsou k dispozici modely přizpůsobené pro připojení od 2 do 10 řádků (jednořadě). Zásuvky jsou určeny pro montáž do průchozích otvorů (THT) a jsou k dispozici v přímém a uhlovém provedení (vývody rovnoběžné s PCB). Mezi výhody 2mm konektorů CONNFLY patří jejich široká teplotní tolerance – mohou pracovat při teplotách od -25 °C do 85 °C.

Signální konektory 2 mm

 

Ploché kabely
 

Ploché kabely CONNFLY jsou dodávány v rolí v délce 250 stop (~76 m).

U vícemodulových zařízení vyžadují připojení provedená pomocí plochých kabelů použití kabelů určité délky. Proto jsou nejčastěji připravovány v rámci výrobního procesu v souladu se specifikací daného projektu. S ohledem na tyto požadavky připravila společnost CONNFLY řadu DS1057. Patří sem nestíněné pásky spojující 8 až 64 žil s lanovou strukturou (pozinkována měď s průřezem 28 podle AWG). Výrobky jsou vyráběny v nejoblíbenějším rastru (1,27 mm) a přizpůsobeny pro jmenovité napětí 300 V. Jejich vnitřní plášť je tvořen šedou PVC vrstvou, která je odolná vůči teplotám v rozmezí od -20 °C do 80 °C. Všechny prezentované ploché kabely jsou k dispozici v rolích v délce 250 stop, tedy 76 m.

Ploché kabely (role)

 

Ploché kabely s IDC konektory
 

Továrně montované konektory se vyznačují větší trvanlivostí.

Katalog TME obsahuje také ploché kabely s továrně předinstalovanými IDC konektory (řada DS1052). Tyto výrobky mohou splňovat potřeby určitých výrobních procesů a mohou být použity v servisech, při údržbě a jako náhradní díly. Továrně instalované IDC zástrčky se vyznačují přesností montáže a správným přítlakem, díky čemuž jsou výrobky řady DS1052 spolehlivější (méně poruchovou) volbou než ručně vyráběné kabely. Ploché IDC kabely firmy CONNFLY jsou k dispozici ve variantách s počtem žil od 6 do 50, v délkách: 150 mm, 300 mm a 600 mm. Rozteč dvouřadých (samičích) konektorů je 2,54 mm. Zákazníci si mohou podle svých potřeb vybrat mezi konektory vybavenými kabelovými svorkami (zvýšená mechanická odolnost) a bez nich (nižší profil).

Ploché kabely (IDC)

 

 

The original source of text https://www.tme.eu/cz/news/library-articles/page/45310/konektory-a-ploche-kabely-znacky-connfly/

 


POJISTKY OPTIFUSE V NABÍDCE TME
Při výběru správného druhu pojistky se vyplatí zaměřit na její základní parametry, jako je typ, druh pouzdra, jmenovitý proud a napětí nebo provozní teplota. Z mnoha výrobců pojistek stojí za zmínku nabídka značky Optifuse, jejíž výrobky jsou k dispozici v našem katalogu:

PLYNOVÉ PRUŽINY ZNAČKY PNEUMAT JIŽ DOSTUPNÉ ZE SKLADŮ TME
Již delší dobu pracujeme v TME narozšíření sortimentu výrobků z oblasti pneumatiky. V této části našeho katalogu je v současnosti jedním z největších dodavatelů značka Pneumat. V katalogu TME právě přibyla nová řešení tohoto výrobce – plynové pružiny.

360STUPŇOVÝ 2D LASEROVÝ SKENER ZNAČKY DFROBOT
Zařízení s názvem LIDAR převzalo svůj název z angl. light detection and ranging. Jeho účelem je určit vzdálenost od nejbližšího povrchu v daném směru.

ZÁZNAMNÍKY SE ZOBRAZOVAČEM ŘADY KD6 FIRMY LUMEL
Nabídka TME se rozšířila o záznamník řady KD6 firmy Lumel určený pro měření a kontrolu parametrů technologických procesů. Zařízení může shromažďovat data v měřicích a regulačních systémech nebo fungovat jako autonomní měřicí a záznamový přístroj.

MASTER EVENT TECHMASTEREVENT. PORTÁL, KTERÝ NABÍZÍ UŽIVATELI KOSMICKÉ MOŽNOSTI
Platforma TechMasterEvent je aktivně činná necelý rok. Během této doby vyhlásila 8 tematických soutěží, určených pro mladé tvůrce z celého světa: všechny, kterým učarovala technika, elektrotechnika a elektronika. 5 soutěží již bylo ukončeno. Z odměn v celkové hodnotě 31 700 USD se těší 18 výherců z Evropy a Afriky.

PŘEHLED TIPŮ NA VÁNOČNÍ DÁRKY
Výběr vánočního dárku pro osobu, jejímž koníčkem je elektronika nebo kutilství, není jednoduchý úkol. Bez ohledu na to, zda bude obdarovaným dívka nebo chlapec, žena nebo muž, základním problémem je vybrat dárek, který bude opravdu užitečný. Ostatně ne každý Ježíšek je kompetentní v oblasti elektroniky – a i když se v tom vyzná, neznamená to, že pro něj bude snadné vymyslet atraktivní dárek. Proto vám dnes nabízíme přehled tipů na dárky – produktů dostupných přímo z našich skladů (rychlé odeslání a dodání), za různé, ale vždy příznivé ceny.

MĚNIČE DC/DC ŘADY CCG1R5-10 OD TDK-LAMBDA
TDK-Lambda je japonský výrobce napájecích zdrojů a měničů AC/DC a DC/DC, známý po celém světě.

PRŮMYSLOVÉ PŘEVODNÍKY TLAKU ZNAČKY CYNERGY3
Převodníky tlaku jsou neoddělitelným prvkem mnoha zařízení v oblasti automatizace. Vyskytují se jak v pneumatických systémech, např. využívajících pohony, tak i v podtlakových systémech (mimo jiné zajišťují vhodné provozní parametry sacích chapadel).

POUŽITÍ AKUMULÁTORŮ NICHICON SLB V APLIKACÍCH IOT
Internet věcí, neboli IoT technologie, je s námi už léta. Ačkoli si mnozí uživatelé těchto zařízení možná ani neuvědomují, kolik pohodlí jim přináší malá a energeticky účinná zařízení, která provádějí složitá měření a výpočty v našem každodenním prostředí.

VÝBĚR TLUMIVEK KEMET ŘADY SCF-XV
Nabídka TME byla rozšířena o tlumivky řady SCF-XV výrobce KEMET. Jedná se o prvky typu common mode s širokou škálou vlastností pro použití v náročných podmínkách prostředí, např. v průmyslu nebo v automobilovém průmyslu.

Napájecí zdroje pro LED s rozhraním Bluetooth
Ovládejte osvětlení s využitím nové řady napájecích zdrojů Mean Well.

Nová nabídka profesionálních pájek značky STANNOL
Bezpečné bezolovnaté pájecí prostředky v katalogu TME.

Zajímavé videa


Videoreportáž z veletrhu AMPER 2022


AMPER 2023 - Představujeme vystavovatele... AERS s.r.o.


PRŮMYSLOVÉ PŘEVODNÍKY TLAKU ZNAČKY CYNERGY3


Introducing NVIDIA DGX A100


Webinar | Realtime and AI integration with COM-HPC

Firma týdne

AERS


Adresář


AERS


Flex Power Modules


Danisense


BINDER


Parker Hannifin


MOXA


DANFOSS


Alliance Memory


Intelliconnect (Europe) Ltd.


KIOXIA Europe GmbH


Antenova Ltd


Friedrich Lütze GmbH


Analog Devices


ASRock Industrial


NVIDIA


ECOM s.r.o.


Yamaichi Electronics USA Inc.


Laird Thermal Systems


HARTING


A.P.O. - ELMOS v.o.s.


REM-Technik s.r.o.


MACH SYSTEMS s.r.o.


Pico Technology


Lynred


Advantech


EBV


SECO S.p.A.


Crowd Supply


Digi-Key Electronics


DurakoolKalendář
SMTconnect, 9.-11.5.2023, Nuremberg, DE
PCIM Europe, 9.-11.5.2023, Nuremberg, DE
sps Italia, 13.-15.5.2023, Fiere di Parma, IT
DistribuTECH, 23.1.-25.1.2024, Indianapolis, IN
DistribuTECH, 11.2.-13.2.2025, Dallas, TX

Interesting video
The ISS Design Challenge ...

Interesting video
Mouser Electronics Warehouse Tour with Grant Imahara


naše portály dle jazyka:

česko/slovenská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ

anglická jazyková verze:
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.COMPONENTS.ONLINE

polská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL

ruská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU
naše portály dle zaměření:

ELEKTRONIKA.ONLINE :
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru

ELEKTRONIK-INFO:
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU

COMPONENTS:
WWW.COMPONENTS.ONLINE
  kontakt:

MALUTKI media s.r.o.
Těrlická 475/22
735 35 Horní Suchá
tel. 00420-603531605
e-mail: info@malutki-media.comAll trademarks are the property of their respective owners.
ISSN 1801-3813